Оптимальний матеріал для пошиття спецодягу, що утеплює.
Який матеріал найкраще підходить
Купити якісний та носький спецодяг на холод рекомендується навіть тим, хто не проводить більшу частину часу на відкритих майданчиках.. Інженерно-технічному персоналу, лаборантам та представникам сервісних служб з техніки безпеки не дозволено переміщатися на працюючих установках без захисної роботи.
Старі та сучасні види утепленого спецодягу
Традиційним різновидом хутряного спецодягу можна вважати кожух, який являв собою довгу шубу з виробленої овечої шкіри, вивернутої хутром усередину. Таке просте вбрання захищало від холоду і вітру за рахунок хутра, що гріє.. При цьому зовнішній шар виробленої шкіри витримував механічні навантаження, був стійкий до дряпання, проколів та стирання..Куртка ватяна стала популярним типом утепленого одягу в сталінську епоху і благополучно дійшла до наших днів. Ватник був популярний через свою дешевизну, оскільки. складався повністю з бавовни. Така куртка ефективно зігрівала та вбирала піт, а просушувалася дуже швидко.. Були й серйозні недоліки: зовні ватник не був захищений від опадів, внутрішнє набивання з вати з часом збивалася і втрачала свої теплоізолюючі властивості.
Принцип пошиття та матеріал робочого одягу на холодну пору року помітно змінилися з відкриттям синтетичних волокон та розвитком нових технологій. Сучасний утеплений спецодяг із синтетичної тканини має наступний набір характеристик:
1) Зовнішня тканина повинна мати паропроникність і водовідштовхувальні властивості. Як правило, застосовуються суміші з переважанням поліестеру..
2) Надається перевага утеплювачу меншого об'єму з вищими теплоізолюючими властивостями. Матеріал повинен бути гіпоалергенним, ефективно поглинати та утримувати піт, легко просушуватись.
3) Бажана наявність знімної підкладки.
4) Манжети рукавів та штанін повинні щільно прилягати до тіла, щоб не пропускати холод.
5) Обов'язково наявність вітрозахисної планки та капюшона для зимової куртки.
Існуючі різновиди утеплювачів спецодягу
На даний момент виробниками застосовуються матеріали для пошиття одягу з різними експлуатаційними показниками. Вони визначають ціну на одяг та його довговічність. Якщо Ви зацікавлені у придбанні одягу, який ефективно захистить від переохолодження в саму сувору зиму та прослужить не один рік, радимо купити зимову робу на основі якісного утеплювача.Синтепон
Цей легкий та об'ємний матеріал найбільш популярний у виробництві зимової спецівки та повсякденного одягу, т.. до. забезпечує прийнятну теплоізоляцію та недорого коштує. Структура синтепону нагадує пухову підкладку із поліефірних волокон. Якісна тканина формується методом скріплення пліфірної тканини спайками з волокон з нижчою температурою плавлення. Така тканина краще переносить прання в теплій воді, на відміну від клеєної, яка руйнується і починає розшаровуватися.. Синтепон ефективно утримує тепло, але має низьку паропроникність і слабо вбирає вологу.. Як утеплювач він є бюджетним варіантом.Холофайбер (файберскін, полфайбер і т.д.)
Даний матеріал схожий на синтепон, т.к. виготовлений з того ж матеріалу, але технологія отримання відрізняється принципово. Волокна холлофайбера виконані у вигляді спіралей, що дозволяє їм краще утримувати форму. Такий матеріал, навіть сильно стислий, зберігає теплоізолюючі властивості.. На практиці він зігріває краще за синтепон, плюс добре поглинає запахи вологу.. Різниця в ціні між ним та якісним синтепоном зараз незначна.Тинсулейт
Різновид практичної та легкої теплоізолюючої тканини. Перевагою тинсулейту перед рештою утеплювачів є більш ефективна теплоізоляція (в 2 рази в порівнянні з синтепоном) при набагато меншому обсязі. В результаті одяг з нього компактний, легкий і одночасно теплий, здатний витримати глибокі морози до – 30 °С.Волокна в товщі матеріалу розподілені таким чином, що легко вбирають вологу і при цьому утримують її.. Висока паропроникність дозволяє безперешкодно відводити тепло тіла при фізичних навантаженнях.
Синтетична тканина з порожніх волокон
Цей різновид теплоізоляції запатентований багатьма виробниками спецодягу.. Крім мікроскопічного діаметра синтетичні волокна матеріалу порожнисті всередині, що додатково знижує його теплопровідність.. Одним із перших такий тип тканини запропонували фахівці компанії DuPont.. Їхня розробка називається Thermolite. Пучки волокон сплетені впорядковано, завдяки чому утеплювач відрізняється пружністю та відмінно тримає форму.. Дана тканина застосовна для роботи полярників і альпіністів, у звичайних умовах її застосовують рідко через дорожнечу.Актуальна пропозиція щодо спецодягу на зимовий сезон від компанії «Комплект»
Фірма «Комплект» щорічно оновлює асортимент утепленого робочого одягу та пропонує актуальний вибір спецівки у різних цінових діапазонах. У нашому інтернет-магазині представлені зимові куртки, штани та напівкомбінезони вітчизняних та зарубіжних виробників, а також передбачено пошиття спецодягу на замовлення.
Матеріали пошиття спецодягу, такі як зовнішня тканина, матеріал підкладки та утеплювач підбираються за погодженням із замовником. Наші консультанти з радістю нададуть Вам додаткову інформацію про діючі ціни на виготовлення робочого одягу та допоможуть в оформленні замовлень. Купити зимовий одяг ви можете з доставкою в будь-який регіон України безпосередньо від нашого складу.. Чекаємо на Ваші дзвінки і з радістю відповімо на будь-які питання.