Спецвзуття як засіб індивідуального захисту – це невід'ємний елемент робочого комплекту для будь-якого співробітника на виробництві чи будівельному майданчику. Спеціальне взуття покликане не тільки захищати ноги від пилу та бруду та забезпечувати тепло- та вологоізоляцію, а й є серйозним захистом при травмонебезпечних роботах.
Що таке спецвзуття
Спецвзуття як засіб індивідуального захисту - це невід'ємний елемент робочого комплекту для будь-якого співробітника на виробництві або будівельному майданчику. Спеціальне взуття покликане не лише захищати ноги від пилу та бруду та забезпечувати тепло- та вологоізоляцію, а й є серйозним захистом при травмонебезпечних роботах.. Вона убезпечить ноги працівника під час падіння важких предметів, та її підошва не пропустить гострий цвях, який можна випадково наступити.
Де використовується спецвзуття
Спеціальне робоче взуття набуло широкого застосування на будівельних майданчиках. Зрозуміло, що в різних галузях вимоги до робочого одягу різні - на будівельних майданчиках, виробничих підприємствах, харчовій промисловості та медичних закладах.
Наприклад, для робіт на будмайданчиках використовується взуття із захисним підноском, в умовах підвищеної вологості використовуються чоботи ПВХ, а працівники торгівлі та медперсонал одягають спеціально розроблені Як вибрати спецвзуття Вибору спеціалізованого взуття завжди слід приділяти особливу увагу. Необхідно пам'ятати, що якісне робоче взуття найчастіше виготовляється з натуральних та особливо міцних матеріалів.. Наприклад, це може бути щільна шкіра (зимовий варіант – на теплому хутрі), або особливо товста гума (наприклад, для чобіт і калош для роботи в умовах підвищеної вологості). Крім того, підошва робочих черевиків не повинна бути слизькою. Немаловажний також комфорт при носінні. Спеціальне робоче взуття покликане зберігати ноги в теплі та сухості, а колодка має бути настільки ергономічно розроблена, щоб ноги не хворіли після довгого трудового дня.. Взуття має добре сидіти на нозі, щоб шви не натирали, а в області п'яти не утворювався зайвий люфт, через який чоботи чи черевики можуть «бовтатися». Відповідно, вибирати спецвзуття необхідно за розміром, сезоном та видом робіт. Також важливо знати заздалегідь, в яких приміщеннях та умовах буде зберігатися спецвзуття. При зберіганні на складі слід не допускати запилення шкіряного взуття, оскільки це може зіпсувати і його зовнішній вигляд, і технічні параметри.. При цьому для гумового взуття пил не такий згубний, і запилені калоші достатньо протерти або промити водою. А взуття зі вставками з хутра та вовни в період зберігання необхідно оберігати від молі: наприклад, навесні та влітку обробляти взуття та приміщення, в якому воно зберігається, спеціальними препаратами від шкідників. спецвзуття та спецодяг ТМ “Комплект” можна безпосередньо на сайті. Звертайтеся до ВКФ «Комплект», та ви забезпечите своїх співробітників якісним та надійним спеціалізованим взуттям та одягом. Де купити спецвзуття