Що потрібно знати під час вибору фарби?
Лайфхак від професіоналів
Скільки сохне фарба?
На цей показник впливає велика кількість факторів, в першу чергу, пов'язаних з умовами, в яких відбувається фарбування поверхонь.
1. Температура навколишнього середовища. Оскільки тепло прискорює рух молекул, то при великих температурах речовини, що розводять фарбу, будуть інтенсивніше випаровуватися і, як наслідок, фарба буде сохнути швидше. Як ви зрозуміли, найкращий період для фарбування - літо!
2. Рівень вологості. Процес полімеризації (приєднання молекул) прискорюється в умовах більш сухого повітря, яке витягує зайву вологу з фарби.
3. Активний рух повітряних мас. Популярним прийомом для збільшення швидкості висихання ЛКП є створення в приміщенні протягу, що також дозволить швидше позбутися токсичних випарів..
4. Товщина шару, що наноситься. Варто зазначити, що окрім самої товщини на процес висихання впливає і кількість шарів.. Кожен наступний сохне дещо довше попереднього.
5. Склад та тип фарби. У акрилової фарби, емалі та масляної суспензії різні терміни висихання. Більше того, у кожному окремому вигляді склад фарби може суттєво відрізнятися, в ньому можуть бути спеціальні добавки, які виступають каталізатором процесу полімеризації.. Про особливості фарб щодо цього бажано консультуватися з продавцем.
Часто сучасні фарби можуть сохнути від п'яти годин до трьох днів.
Чим розбавляти фарбу?
На які поверхні можна наносити фарбу?
Фарба для дерева. Оскільки деревина є досить делікатним матеріалом, то фарба для фарбування дерев'яних поверхонь потрібна особлива.. В асортименті нашого магазину представлена відмінна фарба, яку можна застосовувати для фарбування в тому числі і деревостружкових і деревноволокнистих плит усередині будівлі, – інтер'єрна фарба PRIME®.
Фарба для металу та оцинкування. Найкращим варіантом у цьому випадку буде спеціальна антикорозійна емаль 3в1, представлена в асортименті нашого магазину.
Фарба по бетону (для стін, стель, доріг), шиферу; корабельні фарби, фарби для харчових ємностей та багато інших також є в нашому асортименті.
Чи обов'язково ґрунтувати перед фарбуванням?
Чим краще фарбувати (наносити фарбу)?
Як розрахувати витрати фарби?
Яка фарба стійка до вигоряння?
ВКФ «Комплект» представляє вашій увазі широкий асортимент лакофарбової продукції.
Емалі. Загального призначення (ПФ-115, ПФ-133), алкідні, для підлоги (ПФ-266), полімерні (ПС-160), корабельні, нітроемалі (НЦ-132), корозійно-стійкі, люмінесцентні, термостійкі, хімоводостійкі, для харчових ємностей та багато інших.Спецемалі. Харчові, термостійкі, хімстійкі, масло-, нафто-, бензостійкі, і для суднобудування та судноремонту.
Водно-дисперсійна група. До неї відносять морилки, просочення, антисептики, барвники та пігменти, а також усі водно-дисперсійні фарби, які застосовуються при фасадних та внутрішніх роботах у будівництві: при фарбуванні стін, стель, дерев'яних конструкцій, шиферу і навіть для розмітки доріг.
Грунти. Для будь-яких поверхонь – металу, деревини та бетону зі спеціальними характеристиками: протигрибкові, вологостійкі, водно-дисперсійні та акрилові.
Антисептики для дерева. Вже готові водні розчини, які необхідно застосовувати при роботі з деревиною та підготовкою її до подальшого фарбування. Ці склади покликані виключити негативні прояви гниття деревини, а також захистити дерев'яні конструкції від ураження шкідливими дереворуйнівними грибками, комахами та іншими шкідниками..
Лаки. Великий асортимент лаків для зовнішніх і внутрішніх робіт (ПФ-170, ПФ-231, ПФ-283, НЦ-132), а також спеціальні лаки для фарбування яхт, меблів і таке інше.
Замовляйте будь-яку лакофарбову продукцію та інші супутні товари у ВКФ «Комплект». Ми є офіційним дистриб'ютором двох великих українських виробників лакофарбової продукції «Kompozit» та «Янтар». А найкращим доказом доцільності замовлення саме у нас є тисячі задоволених клієнтів та величезна кількість реалізованих проектів за допомогою нашої фарби.